Akcesoria łazienkowe - pojemniki na papier toaletowy

Łazienka w naszym domu powinna być urządzona w taki sposób, abyśmy czuli się w niej przede wszystkim komfortowo. Dobrze, aby kolorystyka ścian wpływała na nas odprężająco, a wszystkie niezbędne elementy wyposażenia były umiejętnie dopasowane do ogólnego wystroju wnętrza. Z tego względu wszelkie łazienkowe akcesoria należy dobierać precyzyjnie i z rozwagą.

Przestrzeń wokół toalety

Blisko toalety powinna zawsze znajdować się szczotka oraz papier toaletowy. Na rynku dostępne są praktyczne stojaki ze szczotką toaletową oraz uchwytem na papier. Decydując się na osobny zakup uchwytu pomyśleć wówczas należy nad trwałym i stabilnym przymocowaniem go do ściany. W ofertach sklepów coraz częściej odnaleźć można tego rodzaju akcesoria mocowane do ściany bez konieczności wiercenia. Jeśli jesteśmy estetami w każdym calu to z pewnością zainteresuje nas elegancki, kryjący, montowany do ściany pojemnik na papier toaletowy. Posiada on bardzo wytrzymałą obudowę, jest zamykany na kluczyk i odznacza się wysoką higieną. Doskonale sprawdza się zwłaszcza w większych łazienkach. Najbardziej popularne są pojemniki w kolorze białym, srebrnym lub czarnym.

Estetyka w łazience ponad wszystko

Ze względu na atrakcyjną cenę często decydujemy się na zakup papieru toaletowego w wielopakach. Pojawia się wówczas problem związany z przechowywaniem tak wielu rolek papieru. Z jednej strony chcemy zawsze mieć łatwy dostęp do nowej rolki, a z drugiej zależy nam na atrakcyjności naszej łazienki. Doskonałą opcją w tym przypadku jest zaopatrzenie się w funkcjonalny pojemnik na papier toaletowy służący do umieszczania dodatkowych rolek. Bestsellerami są srebrne pojemniki wykonane z eleganckiej stali nierdzewnej, zaopatrzone dodatkowo w pokrywkę oraz gumową, stabilną i nie rysującą podłogi podstawę. Bardzo popularne są również pojemniki w kolorze czarnym lub białym. Mieszczą one przeważnie do czterech zapasowych rolek papieru i często można je nabyć w zestawach razem z koszem na śmieci oraz szczotką toaletową. Charakteryzują się one minimalistycznym wzornictwem i dzięki temu nie rzucają się w oczy oraz można je z powodzeniem skomponować z wieloma aranżacjami. W łazienkach o stylizacji skandynawskiej z elementami jasnego drewna świetnie sprawdzą się z pewnością wysokogatunkowe, bambusowe pojemniki na papier toaletowy. Są one odporne na wilgoć i oznaczają się nowoczesną, designerską stylistyką. W łazienkach glamour idealnie będą z kolei prezentowały się metalowe, lakierowane, ozdobne stojaki na papier z otwartym, dekoracyjnym pojemnikiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here