... aby wszystko na nowo zjednoczyć w Chrystusie jako Głowie:
to, co w niebiosach, i to, co na ziemi! (Ef 1,10)

poniedziałek

sierpnia 2015

31
|
Dodaj do ulubionych stron

Konferencja „Uzdrowienie złamanych serc”

Konferencja na temat uzdrowienia duszy i ducha z udziałem Anny, Agnieszki i Joanny Rutkowskich ze Służby Odnawiania Fundamentów.
Data rozpoczęcia: 30 Listopada 2013, godz. 22:00
Data zakończenia: 1 Grudnia 2013, godz. 22:00
Kategoria: konferencje, spotkania
Miejsce: Centrum Charisma
Adres: ul. Benicka 37, Krotoszyn (wielkopolskie) pokaż mapę » ukryj mapę »
Strona www: krotoszyn-charisma.pl/2013/09/konferencja-uzdrowienie-zlamanych-serc-30-11-01-12-2013r-krotoszyn
Wyznanie: ekumenizm
Uzdrzlamserc_jpg_opt744x430o0_0s744x430_list

fot. materiały prasowe

O konferencji:

„Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i więźniom swobodę; aby obwieszczać rok łaski Pańskiej, i dzień pomsty naszego Boga; aby pocieszać wszystkich zasmuconych, by rozweselić płaczących na Syjonie, aby im wieniec dać zamiast popiołu, olejek radości zamiast szaty smutku, pieśń chwały zamiast zgnębienia na duchu." (Iz.61:1-3)

Bóg uzdrawia z ran zadanych przez życie

Bóg jest naszym Lekarzem. Uzdrawianie nas duchowo, emocjonalnie i fizycznie sprawia mu wielką przyjemność. Właściwie jedno z Jego imion brzmi Jehowa Rafa — Bóg, który uzdrawia. Ból zranień, których doświadczyliśmy w przeszłości, może rządzić naszym życiem. Tli się w nas głęboko, tłumi nas, dławi, powoduje wycofanie, a czasem całkowicie nas zamyka. Zrozumienie biblijnych zasad przynosi pocieszenie i nadzieję, ale niekoniecznie uzdrowienie. Przebaczenie uwalnia nas od goryczy negatywnych więzi z innymi, ale niekoniecznie uzdrawia zranienia. Usunięcie demonicznej presji wnosi wspaniałą wolność, ale nie uzdrawia zranień. Tylko Bóg uzdrawia zranienia! On jest gotowy i czeka, aby móc cię dotknąć na najgłębszym poziomie twojego bólu — jeśli tylko Mu na to pozwolisz. W jakimś sensie jest to boska wymiana, podczas której oferujemy Mu nasze zranienia, a On oferuje nam swoje uzdrowienie. Większość z nas nie wie, w jaki sposób przyjąć wspaniały dar, który nam oferuje Jezus.

O wykładowcach:

W czasie konferencji usługiwać będą: Anna, Agnieszka i Joanna Rutkowskie – stanowiące polski zespół Odnawiania Fundamentów, który należy do Sieci Domów Uzdrowienia (Healing House Network). Ukończyły trening prowadzony przez Chestera i Betsy Kylstrów w „RTF International Training Center” w Północnej Karolinie w latach 2004/2006. Będąc w USA, posługiwały osobom indywidualnym, prowadziły szkolenia oraz trenowały kolejne zespoły posługujące. Po powrocie do Polski, 7 lat temu, rozpoczęły Służbę Odnawiania Fundamentów w naszym kraju. Dzisiaj działają w Polsce i za granicą, posługując, prowadząc szkolenia, publikując materiały i pomagając osobom indywidualnym, kościołom oraz społecznościom we wdrażaniu biblijnych zasad uzdrowienia i uwolnienia w codzienne życie. Pragnieniem ich serc jest, aby każda osoba – we współpracy z Duchem Świętym – przyjmowała uleczenie i oczyszczenie od Jezusa i nawiązywała coraz głębszą, intymną relację z Ojcem. Bóg uzdrawia z ran zadanych przez życie.

Koszt konferencji: 20 zł/osoby ( cena zawiera: obiad w sobotę oraz bezpłatną kawę, herbatę i ciastko w przerwie kawowej).

Rejestracja: do 25 listopada 2013

Szczegóły dotyczące konferencji oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie podanej w linku powyżej.

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowanym użytkownikiem. Zaloguj się lub załóż konto.

Brak komentarzy