Dziecko to nasz największy skarb. Dbamy o niego, spełniamy zachcianki, kochamy ponad wszystko. Nasza pociecha zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie z nasze strony.
Od momentu narodzin, życie rodzice diametralnie się zmienia i zostaje w pełni podporządkowane dziecku. Od tej pory staje się ono numerem jeden w życiu rodzica.
Od maleńkości staramy się rozwijać i wspierać rozwój nasze pociechy.
Kupujemy jej zabawki dostosowane do wieku, rozwijające jej zainteresowania, zdolności i umiejętności.

Wybór zabawek w obecnych czasach jest ogromny

Producenci oferują rodzicom ogromny wybór różnorodnych zabawek. Wszystkie są kolorowe, w pięknych opakowaniach, posiadające nie tylko walory estetyczne ale także edukacyjne.
Maluszki i dzieci do 3 lat mają zazwyczaj do wyboru zabawki interaktywne, które oddziałują na ich rozwój poprzez dotyk, dźwięk i ruchomy obraz.
Starsze przedszkolaki, dzieci kilkuletnie mają już z reguły większe wymogi i oczekiwania w stosunku do zabawek.

Muszą one spełniać nie tylko walory estetyczne, ale być źródłem dobrej, ciekawej i wartościowej zabawy.
Zabawki dla dzieci 5 lat i więcej powinny przede wszystkim zachęcać młodych odbiorców swoim ciekawym wyglądem.
5 latki, to dzieci, które posiadają już określone wymagania odnośnie swoich zabawek. Oprócz interesującego wyglądu, powinny być one trwałe i zapewnić długi czas użytkowania. Zabawki dla 5 latków, często czerpią inspiracje z różnorodnych bajek i filmów dla dzieci. Wykorzystują ulubionych bohaterów i postacie z bajek do tworzenia ciekawych i interesujących zabawek dla małych klientów.

Dziewczynki zazwyczaj wybierają lalki Barbie z akcesoriami, dostępne w wielu modelach i kolorach. Zachwycają one swoim wyglądem, starannością i dokładnością wykonania, maleńkimi drobiazgami elementami, które urozmaicają zabawę dziewczynkom.
Chłopcy w tym wieku z reguły wybierają klocki lego. Są to całe zestawy straży pożarnej czy policji, będące wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości. Zapewniają one długie godziny zabawy dla małych chłopców.

Wybierając zabawkę dla swojej pociechy, rodzice często stoją przed trudnym zadaniem. Jak dokonać zakupu dobrej, atrakcyjnej zabawki nie zostawiając przy tym całej zawartości swojego portfela. Dobrze wiemy, jak drogie są zabawki dla dzieci, zwłaszcza te, które wykorzystują wizerunek bohaterów z ulubionych bajek dzieci.
Zwykły pluszak czy lalka ze znanej bajki dla dzieci posiada już cenę dwukrotnie wyższą niż każda inna zabawka z tego rodzaju.

klocki zabawki

Jednak, gdy nasza pociecha wymarzy sobie jakąś zabawkę, której cena jest bardzo wysoka, nie jesteśmy wstanie wyperswadować jej tego pomysłu z głowy i gotowi jesteśmy zakupić tą zabawkę.
Okres przedświąteczny to czas żniw dla sklepów, które zasypują klientów stertami kolorowych i pięknych zabawek.

Zakupy z naszymi dziećmi w takich sklepach to istna tortura,bo każda próba przejścia obok tych wszystkich zabawek kończy się płaczem lub prośbami naszej pociechy by kupić jedną z tych wielu.
Zabawki dla dzieci 5 lat i więcej to zazwyczaj zabawki będące wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości.

Dla dziewczynek mamy do wyboru szereg lalek, które swoim wyglądem przypominają prawdziwe bobasy. Sprzedawane są w całych zestawach z akcesoriami do opieki i pielęgnacji lalki. Każda mała dziewczynka może długie godziny spędzać na takiej zabawie laką-bobasem, którą może kapać, przewijać, ubierać i karmić. Producenci oferują małym dziewczynkom piękne wózki dla lalek, które są mniejszą wersją prawdziwych wózków dla dzieci. To są wspaniałe zabawki, które uczą nasze małe dziewczynki poprzez zabawę roli matki, rodzica, troskliwej siostry. Wyzwalają w dziecku uczucia empatii, uczą poprzez na naśladowanie dorosłych, są cenną lekcją życia dla małych dzieci.

zabawki dla dzieci

Zabawki dla dzieci 5 lat i więcej dla chłopców są również bardzo atrakcyjne i w takim samym stopniu są często wierną kopią rzeczywistych przedmiotów. Wszelkie pojazdy sterowane i samochody wykonane są z niezwykłą dokładnością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Każdy mały chłopiec będzie na pewno szczęśliwy, bawiąc się takim samochodem, zwłaszcza, że to zabawka atrakcyjna również dla jego taty. W ten sposób zapewni długie godziny zabawy dla syna i taty, mogących w ten sposób wspólnie spędzić czas .

Dla dzieci, które nie bawią się samochodami lub lalkami, producenci zapewniają długie godziny zabawy klockami lego w wersji zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Są to klocki polecane dzieciom 5 letnim i starszym ze względu na posiadanie małych elementów w swoich zestawach. Wykonane są z wielką precyzją i dbałością o wszystkie szczegóły.

Dziewczynki w swoich zestawach mają maleńkie laleczki z akcesoriami realnych przedmiotów z życia( mebelki kuchenne, ogrodowe, wystrój sklepów, restauracji itp).
Chłopcy także mają do dyspozycji klocki z realnego świata (zestaw z warsztatu samochodowego, policji, straży pożarnej, myjni).
Wszystkie zabawki dla starszych dzieci, powinny wspierać ich rozwój, zainteresowania, rozwijać kreatywność i dawać wielką frajdę zabawy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here