Nie jest łatwo wybrać farbę do włosów. Problem zaczyna się już wtedy, kiedy szukamy odcieni, które mogą nam pasować. Chcemy być rude? Tylko, że często kolor, jaki widzimy na opakowaniu nie wygląda tak w rzeczywistości. To oznacza, że trzeba będzie bardzo dokładnie sprawdzać kolorystykę. Trzeba również stawiać na znanych producentów, bo tylko wtedy szanse na to, że trafimy na kogoś, kto zaoferuje nam to, co najlepsze są większe. Jeśli chcemy żeby efekt był dokładnie taki jak na zdjęciach czy opakowaniu to dotyczy to jedynie naturalnych włosów.

Jeśli mamy kolor ciemny i chcemy mieć rudy to pomieszane dwa kolory mogą nie dać nam dokładnie takiego efektu, jaki jest nam potrzebny. Uzyskanie rudego koloru przy blond włosach jest możliwe, ale trzeba uważać na farby. Czy wybierać farbę w kolorze rudym? Oczywiście, że nie, tutaj trzeba będzie coś samodzielnie pokombinować. To znaczy, że kupujemy czerwoną farbę i mieszamy ją ze średnim brązem. Wtedy na pewno uda nam się uzyskać dokładnie taki efekt, jaki zakładałyśmy.

Wybór farb na rynku jest naprawdę bardzo duży, dlatego trzeba będzie zastanowić się nad tym, na co postawić. Jeśli mieszamy dwa kolory jak w przypadku uzyskania koloru rudego to zawsze wybieramy tego samego producenta. Wtedy na pewno będziemy mieć najlepsze efekty i nie ponosimy ryzyka. Ładny rudy kolor podoba się mężczyzną, dlatego nie ma się, co dziwić, że kobiety chcą go mieć na głowie. Nie każda z nas jednak wygląda w takim kolorze dobrze, ale o tym przekonamy się dopiero wtedy, kiedy się na niego zdecydujemy.

Farbowanie włosów

Zawsze postępujemy zgodnie z instrukcją, jaką mamy na opakowaniu. Mieszamy farby zgodnie z wagą, jaka jest podana. Nie robimy tego mniej więcej, bo wtedy można zepsuć cały efekt. Trzeba będzie wtedy udać się do fryzjera, który to wszystko naprawi, a to po pierwsze nie będzie wcale takie łatwe, a po drugie nie będzie takie tanie. To oznacza, że jeśli chcemy farbować włosy to trzeba mieć jakieś doświadczenie.

W przeciwnym razie nie uda nam się uzyskać żadnego efektu, a czasami można sobie nawet poważnie zaszkodzić, a tego przecież nie chcemy. Im dłużej zajmujemy się farbowaniem włosów tym lepiej dla nas, a zatem na pewno wreszcie się tego nauczymy. Jeśli oszczędzamy na fryzjerze to musimy wiedzieć jak to robić. W Internecie można znaleźć wiele porad, w jaki sposób farbować włosy na rudo czy na jakikolwiek inny kolor. Wykorzystajmy tę wiedzę w swoim przypadku. Nie chcemy wyglądać cały czas tak samo, dlatego często sięgamy po farby, które zmieniają nasz wygląd.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułBluzy młodzieżowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here