Warto zacząć od tego, że nie każda kobieta dobrze wygląda w krótkiej fryzurze. To, dlatego trzeba mieć odpowiedni tym urody. Panowie nie zawsze też lubią kobiety z krótkimi włosami. Wola, jeśli te włosy są długie. Trzeba, zatem się bardzo poważnie zastanowić nad tym, co wybierzemy żebyśmy wyglądały bardzo dobrze. Jeśli do tej pory miałyśmy tylko długie włosy to może lepiej tak zostawi? Dobrym pomysłem będzie udać się do fryzjera, który ma wiedzę na ten temat. To będzie osoba, która spojrzy na nas i będzie wiedziała czy taki typ fryzury nam pasuje. Jeśli tak to nie pozostaje nam nic innego jak czekać na efekt końcowy.

Jeśli stylista powie nam, że niestety, ale nasz kształt głowy albo uroda nie pozwalają na zastosowanie takiej fryzury to trzeba się z tym pogodzić. Oczywiście można pójść do kogoś innego i tam zrobić to, co chcemy, ale jeśli nie wyjdzie z tego nic ciekawego to pretensje można mieć wtedy tylko do siebie. Zastanówmy się, zatem nad krótkimi włosami bardzo poważnie. Te kobiety, które wyglądają w krótkich włosach bardzo dobrze nie mają takich problemów.

Mają o wiele łatwej, bo mogą zastosować takie nowoczesne fryzury, jakie tylko chcą. Trzeba sobie jakoś radzić i trzeba wybierać to, co najlepsze. Jeśli poza zmianą włosów na krótkie chcemy je również farbować to trzeba będzie zastosować do tego najlepsze farby. Dla nas najważniejsza jest, jakość, a nie cena. Skoro decydujemy się na nowa fryzurę to musimy wiedzieć, że nikt za darmo nam tego nie wykona. Im niższa jest cena tym większe będzie ryzyko, że coś pójdzie nie tak jak trzeba.

Szukamy inspiracji

Trudno będzie nam znaleźć inne miejsce do szukania inspiracji jak telewizja i Internet. Jeśli nasza ulubiona aktorka ma krótkie włosy to my zastanawiamy się nad tym samym. Chcemy wyglądać podobnie, ale trzeba to wszystko sprawdzić zanim na takie efekty się zdecydujemy. Dobrze, że można w łatwy sposób dotrzeć do nowych fryzur, jakie są modne w tym sezonie. To oczywiście się zmienia, ale na szczęście nasze włosy szybko odrastają, co oznacza, że zawsze możemy w przyszłym sezonie zastosować coś innego.

Bycie modną nie jest wcale takie proste, na jakie wygląda, ale przecież jakoś musimy sobie z tym poradzić. Im więcej mamy pomysłów na naszą nową fryzurę tym lepiej dla nas. Na pewno którąś z nich będzie nam pasowała, a my będziemy z tego powodu jeszcze bardziej zadowolone. Nowa fryzura to nowe spojrzenie na świat, dlatego im częściej mamy coś nowego na głowie tym lepiej dla nas. Właśnie w ten sposób trzeba do tego podchodzić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here