Któż z nas nie lubi obdarowywać lub być obdarowywanym? Odpowiedź wydaje się być oczywista, zwłaszcza w kontekście wielowymiarowości naszych intencji. Poprzez prezenty bowiem wyrażamy nasze uczucia, emocje, słowa – których niekiedy nie jesteśmy w stanie wypowiedzieć, wdzięczność, oddanie oraz szacunek. Nie mniej, bardzo często zdarza się, że nie wiemy, co mogłoby usatysfakcjonować drugą osobę. Wybierając prezent, musimy mieć na uwadze: preferencje obdarowywanego, łączącą nas więź oraz okoliczności. Właśnie dlatego – wbrew pozorom – sprawienie komuś niezapomnianej niespodzianki nie jest tak proste i oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Kawa i herbata na prezent

 Aby trafnie skomponować swój upominek, warto wybrać coś, co lubi niemalże każdy. Jednymi z takich produktów niezaprzeczalnie pozostają herbata i kawa! Napoje te zawsze wywołują w nas pozytywne emocje. Budzą wspomnienia, rozpalają zmysły, jednocześnie koją, regenerują, dodają energii, a co najważniejsze, ich smak jest wyborny. Obecnie mamy do wyboru wiele różnych wersji, począwszy od czarnych, zielonych, po herbaty czerwone. Podobnie jest również w przypadku kaw, wśród których wyróżniamy odmiany zielone, smakowe, ziarniste, mielone. Co ciekawe, w przypadku herbaty, możemy zdecydować się również na wersje, których liście otwierają się dopiero w chwili zaparzenia, sprawiając wrażenie rozkwitających pąków. Nasz prezent będzie naprawdę wyjątkowy, jeśli do naszej mieszanki herbacianej wkomponujemy np. kwiaty lilii, lichi, bzu, czy też kwiat Globe amaranth.

Niewątpliwie, obdarowując, chcemy  pozostać zapamiętani i docenieni, pragniemy również, aby nasz prezent był nietuzinkowy, nie tylko ze względu na walory smakowe, ale również estetyczne. Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na skomponowany osobiście lub gotowy zestaw herbat lub kaw, zapakowany w elegancki i niecodzienny sposób.

Kawa i herbata do prezentu – czy to dobry dodatek?

 Dziś doskonale wiemy, że bycie oryginalnym nie jest takie proste. Nie mniej zdecydowanie lepiej jest wybrać prezent, który nie będzie gafą, schowaną w najgłębszej szufladzie zaraz po jej otrzymaniu. W tym celu właśnie, powstał pomysł na upominki kawowe lub herbaciane, które skomponowane w precyzyjnie zapakowane zestawy, będą przydatne dla każdego, niezależnie od płci, wieku, okoliczności, czy też łączącej nas relacji – znajdziemy je np w czasnaherbate.net. Taki prezent z powodzeniem możemy wręczyć jako dodatek do prezentu ślubnego, urodzinowego, czy też na imieniny. Może to być również doskonały pretekst do wyrażenia uczuć, wdzięczności, przywiązania. Możemy potraktować to także jako chęć sprawienia komuś dużej przyjemności bez okazji. To bardzo ważne, by pielęgnować relacje międzyludzkie i wszelkie interakcje, którymi na co dzień jesteśmy związani. Wyobraźmy sobie, czym byłoby nasze życie bez spotkania na kawie z przyjaciółką lub napicia się ulubionej herbaty z mamą, babcią, ukochanym lub znajomą. Wciąż w pamięci mamy zapewne rytuały, gdy mama każdego ranka budziła nas ciepłą herbatą lub kiedy popijaliśmy ją jedząc kolejną porcję ciasta. Napoje te kojarzą się nam z najpiękniejszymi czasami, wywołują wspomnienia, których tak bardzo pragniemy i za którymi tęsknimy. Warto więc jak najczęściej powracać do ulubionych momentów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here