Krągłe biodra i większe pośladki to marzenie wielu kobiet, szczególnie tych, które cierpią z powodu „męskiej sylwetki”. Jednak nie tylko one szukają odpowiedzi na pytanie, jak poszerzyć biodra?

Jest na to klika sposobów, od naturalnych, przez mało inwazyjne, aż po zabiegi medycyny estetycznej, które oferują silikonowe pośladki. Istotnie różnią się efektami, które można dzięki nimi osiągnąć.

Ćwiczenia na powiększanie obwodu bioder

Warto wiedzieć, że z anatomicznego punktu widzenia, znaczące poszerzenie obwodu bioder wyłącznie za pomocą specjalnych ćwiczeń fizycznych jest przedsięwzięciem tyleż czasochłonnym, co forsownym. Efekt uzyskuje się bowiem przez spalenie „boczków”, wyrzeźbienie pośladków i wyszczuplenie ud. Gwarancją sukcesu są zatem długie, regularne i bardzo monotonne ćwiczenia. Nawet wzorowo wykonane mogą przynieść znikomy rezultat.

Zabiegi nastrzykiwania

Efektywniejszą alternatywą dla ćwiczeń fizycznych, są mało inwazyjne nastrzykiwania okolic bioder lub samych pośladków kwasem hialuronowym albo specjalnymi preparatami. Dają one wyraźnie zauważalne efekty praktycznie natychmiast po zabiegu, lecz sylwetka z czasem naturalnie powraca do pierwotnych kształtów, co może być irytujące.

Liposukcja

Coraz powszechniejszym zabiegiem medycyny estetycznej staje się modelowanie sylwetki za pomocą liposukcji, połączonej z wszczepieniem implantów pośladków. W trakcie zabiegu odessany zostaje tłuszcz z talii, co pozwala skutecznie pozbyć się „oponki”. W zależności od potrzeb, może on zostać usunięty również z ud, dzięki czemu staną się one smuklejsze.

Niektórzy pacjenci poprzestają w tym momencie na wstrzyknięciu odessanego tłuszczu w pośladki, co zauważalnie je powiększa. Jednak efekt ten utrzymuje się przez około dwa lata, po czym pupa wraca do kształtu sprzed zabiegu.

Silikonowe pośladki

są jedynym trwałym rozwiązaniem problemu. Ich wszczepienie, połączone z zabiegiem liposukcji, wydaje się być rzetelną odpowiedzią na pytanie, jak poszerzyć biodra? Zabieg kosztuje od kilku do około 20 tysięcy złotych, a wykonać go należy wyłącznie w renomowanej klinice medycyny estetycznej.

Podsumowanie

Dla kobiet, które chcą mieć większe pośladki, szybkim i bezpiecznym rozwiązaniem jest wszczepienie silikonowych implantów. Połączenie tego zabiegu z liposukcją okolic talii, da pożądany i trwały efekt poszerzenia bioder.

[Głosów:49    Średnia:2.1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here