Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Decydują się na niego nie tylko gwiazdy, ale również kobiety, które na co dzień chcą wyglądać atrakcyjnie. Jest to zabieg, który jest chętnie robiony zarówno przez młode dziewczyny jak i panie w wieku 30, 40 czy 50 lat. Co warto wiedzieć o modelowaniu ust?

Kiedy warto powiększyć usta?

Zabieg powiększania ust jest przeznaczony dla wszystkich tych pań, które nie czują się piękne i chciałyby poprawić to, co naturze nie do końca się udało.

Powiększanie ust jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i bezbolesnym. Dzięki temu większość pan może go wykonać.

Zaletą powiększania ust jest również efekt, który utrzymuje się od 6 nawet do 12 miesięcy. Wykonując zabieg powiększania ust można dobrać ilość wstrzykniętego kwasu hialuronowego w zależności od wymagań pacjentki. Dzięki temu panie, które obawiają się przerysowanego efektu mogą zdecydować się na mniejszą ilość kwasu.

Powiększanie ust – czego się spodziewać?

Modelowanie ust jest zabiegiem, który jest bezpieczny i jednocześnie bezbolesny. Dzięki kremowi, który nakładany jest na usta pacjentki około 40 minut przed zabiegiem kobieta nie odczuwa bólu lecz delikatny dyskomfort.

Zabieg można przeprowadzić na kilka sposobów. Często wykorzystywana jest kaniula, która sprawdza się, gdy pacjentka ma wąskie usta. Igła sprawdza się w czasie wykonywania korekty ust. Zabieg powiększania ust trwa około 30 – 40 minut.

Efekty zabiegu widoczne są już chwilę po zabiegu. Pełny obraz pacjentka będzie jednak miała dopiero po ustąpieniu opuchlizny.

Dlaczego wybór lekarza jest tak ważny?

Powiększanie ust jest zabiegiem bardzo precyzyjnym. Polega nie tylko na wypełnieniu ust kwasem hialuronowym, ale przede wszystkim na dobraniu odpowiedniego kształtu ust.

Wiele pań pojawia się w gabinecie medycyny estetycznej ze zdjęciem ust modelki, czy aktorki, które są idealne. Trzeba jednak pamiętać, że kształt ust musi być dopasowany do kształtu twarzy. Tylko wtedy kobieta będzie wyglądała pięknie.

Powiększanie ust jest zabiegiem, w czasie którego mogą wystąpić skutki uboczne. Chociaż jest to rzadkie zjawisko trzeba być na nie przygotowanym. W takiej sytuacji tylko doświadczony lekarz będzie umiał prawidłowo zareagować.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Dermoklinika

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here