Choć manekiny są doskonałym narzędziem do promowania asortymentu znajdującego się w danym butiku, nie zawsze udaje się je dobrać w umiejętny sposób. Tak jak manekiny całopostaciowe są świetnym wyborem do sklepów z odzieżą casualową, tak gdy w ofercie znajdują się dodatki, lepiej postawić na ekspozytor. Z tego artykułu dowiesz się, jak wykorzystać manekiny i ekspozytory głowy, by stworzyć efektowną wystawę.

Jak stworzyć spójną aranżację butiku?

W zależności od tego, jak zaaranżowany jest butik, klienci będą odwiedzać go chętniej. Oświetlenie, zapach i muzyka mają ogromny wpływ na samopoczucie, a jak wiadomo, ludzie wybierają te miejsca, w których czują się najlepiej. Aby przyciągnąć ich uwagę, warto zaznaczyć charakter wnętrza wyrazistymi kolorami. Największe znaczenie ma tutaj wystawa. Świetnym pomysłem, by stworzyć efektowną ekspozycję, jest wykorzystanie manekinów, które będą odgrywały jakąś scenkę lub zostaną ustawione w nietypowych pozycjach. Nie wolno przy tym zapominać, że czasami mniej znaczy więcej. Zbyt duża ilość rzeczy na wystawie może stworzyć chaos i dać efekt odwrotny od zamierzonego. Czasami jeden manekin jest wystarczający, by zwrócić uwagę na asortyment. Dotyczy to zwłaszcza miejsc, gdzie oferowane są drobne dodatki, takie jak biżuteria czy okulary przeciwsłoneczne. Wtedy najlepszym wyborem okaże się nawet sam ekspozytor głowy manekina.

Głowa manekina – do czego się przyda?

Głowa manekina to akcesorium służące do prezentacji akcesoriów. Mogą to być okulary przeciwsłoneczne, czapki lub kolczyki. Ten element wyposażenia sprawdza się przy sezonowych stoiskach, w sklepach z biżuterią, pasmanteriach oraz w butikach. Jednak to nie jedyne jego zastosowanie. Głowa manekina przydaje się również w salonach fryzjerskich, gdzie służy do ekspozycji peruk. Na stronie https://sklep.moremannequins.pl/ekspozytory-glowy.84 dostępne są różne modele, które można wykorzystać w wielu miejscach. Niektórym tak podoba się to akcesorium, że postanawiają użyć je do dekoracji swojego lokalu gastronomicznym czy kawiarni. To ciekawy sposób wyróżnienia swojej marki na tle konkurencji. Głowa manekina jest uniwersalnym elementem wyposażenia, który można wykorzystać w różnorodny sposób.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here