Nowoczesne lodówki gastronomiczne już dawno przestały być tradycyjnymi urządzeniami chłodzącymi. Producenci oferują coraz bardziej zaawansowane urządzenia, które wyposażone są w wiele przydatnych funkcji.

Specjalny system zapobiegania oszronieniu

W dzisiejszych czasach praktycznie każda lodówka gastronomiczna posiada w standardzie system zapobiegania oszronieniu. Mowa tutaj oczywiście o zaawansowanym mechanizmie, który jak sama nazwa wskazuje zapobiega powstawaniu grubych warstw lodu.

Funkcja No Frost jest idealnym wyborem dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o okresowym usuwaniu lodu i szronu. Jak powszechnie wiadomo wielogodzinne rozmrażanie zamrażarki nie jest miłym doświadczeniem. Dzięki systemowi No Frost można zaoszczędzić sporo cennego czasu i nerwów.

Dodatkowy agregat i termostat

Profesjonalna lodówka gastronomiczna powinna posiadać również dodatkowy agregat. Podwójny agregat jest idealnym wyborem dla tych osób, które planują zakup zdecydowanie bardziej obszernego urządzenia.

Termostat jest funkcją, która dostępna jest niemal we wszystkich nowoczesnych lodówkach gastronomicznych. Dzięki dodatkowemu regulatorowi można swobodnie sterować temperaturą chłodziarki. Najbardziej funkcjonalne są urządzenia wyposażone w intuicyjny panel sterowany wyświetlaczem dotykowym.

System MultiAirflow i SoftClose

Nowością na rynku jest rewelacyjny system MultiAirflow, który umożliwia bardzo efektywną wymianę powietrza. W dużej mierze to właśnie dzięki tej technologii możliwe jest wyrównanie temperatury pomiędzy poszczególnymi komorami. System MultiAirflow przypadnie do gustu tym osobom, które chcą uzyskać naturalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu przechowywane produkty na dłużej zachowają świeżość.

System SoftClose jest zaprojektowany z kolei dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o mocno zamykających się drzwiczkach. Przydać może się także dodatkowy alarm otwartych drzwi. Mowa tutaj oczywiście o prostym systemie, który informuje użytkowników o długotrwałym otwarciu drzwi lodówki gastronomicznej.

Lodówki gastronomiczne dostępne są w ofercie Gastrosilesia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here