Na rynku jest dostępna cała masa gadżetów, które ratują życie rodziców każdego dnia. Sprawiają, że staje się łatwiejsze, ponieważ oprócz opieki nad dzieckiem, rodzice mają również inne obowiązki, a nie mają kogo poprosić o pomoc w opiece. Właśnie do takiej grupy gadżetów, należy leżaczek-bujaczek, którego stosowanie przynosi wiele korzyści.

Jakie czynniki mają wpływ na wybór leżaczka-bujaczka?

Czym się kierować się podczas zakupu? 3 kwestie są ważne, przede wszystkim:

funkcjonalność urządzenia, warto wybrać takie, które ma możliwość zmiany wysokości siedziska, jest to bardzo ważne podczas karmienia piersią. Gdy bujaczek, ma zdejmowany pokrowiec również jest to ułatwienie, ponieważ bez problemu można zdjąć go i wyprać. Podczas zakupu zwróćmy uwagę, czy leżak jest składany. To bardzo duża zaleta, jeżeli często podróżujemy z dzieckiem. O opcji bujania, chyba nie trzeba wspominać. To najważniejsza funkcja leżaczka. Dzieci ją uwielbiają, zwłaszcza jak mają problem z zaśnięciem.

Leżaczki i bujaczki, o czym pamiętać podczas wyboru?

bezpieczeństwo, podstawą są solidnie wykonane i mocne szelki. Małe dzieci są dość ruchliwe, dodatkowo mają niekontrolowane ruchy, dlatego ważne żeby były bezpieczne w leżaczku. Materiały, które zostały wykorzystane do wykonania leżaczko-bujaczko, powinny być wysokiej jakości. Najlepiej z atestami. Takie urządzenie jest najbezpieczniejsze dla maluchów.

dodatkowe funkcje, są pomocne w niektórych sytuacjach. Bardzo dużo mam chwali sobie, opcję automatycznego kołysania. Czasami małe dzieci nie są w stanie samodzielnie wprawić w ruch leżaczek, dlatego taka funkcja dla nich jest zbawienna. Ciekawym dodatkiem jest również, pałąk z wiszącymi zabawkami. Większość dzieci będzie zachwycona widząc taki dodatek.

Leżaczki dla niemowląt

Z leżaczko-bujaczków mogą korzystać nawet najmłodsze dzieci. Zaprojektowane są tak, by utrzymać półleżącą pozycję. Najlepiej jednak, małym dzieciom poleca się spędzanie czasu na płaskiej powierzchni. Leżaczek powinien stanowić urozmaicenie.

Przeczytaj też: http://www.lajfczat.pl/krzeselka-do-karmienia-ktore-wybrac-sposrod-tylu-modeli/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here