Każdy producent piwa wie, że transport, magazynowanie i reklama produktu to w zasadzie trzy najważniejsze fazy obchodzenia się z nim. Co trzeba natomiast zrobić, aby właśnie te trzy zadania dla każdego piwa był spełnione wyśmienicie? Otóż właśnie najlepszym rozwiązaniem będzie skrzynka do piwa od Schoeller Allibert. Jakie są jej zalety?

1) certyfikaty bezpieczeństwa

Przede wszystkim trzeba powiedzieć o sprawie najważniejszej, a mianowicie o tym, że każda skrzynka do piwa marki Schoeller Allibert posiada wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Oznacza to, że w żaden sposób nie musimy się bać o bezpieczeństwo przewożonego i magazynowanego towaru.

W końcu każdy przedsiębiorca wie, jak wielkie są najczęściej straty z powodu wgniecenia się skrzynek, połamania. Drobne uszkodzenie, a już kilkanaście butelek piwa w tył… Tu na szczęście tak nie jest. Skrzynki wykonano z wyższej klasy materiału. Jest to też powód, dla którego każda skrzynka piwa cena jest nieco wyższa niż przeciętnie, niemniej jednak zdecydowanie jej jakości jest tego warta.

2) wygoda dla pracowników

No właśnie skrzynie od Schoeller Allibert są także tak zaprojektowane, aby były bezpieczne i wygodne do użytkowania przez pracowników. A zatem ich ciężar jest odpowiednio zbalansowany, całość posiada wygodne, niełamiące się uchwyty.

Ponadto warto podkreślić, że skrzynie do piwa są ze sobą wzajemnie kompatybilne. Oznacza to ni mniej ni więcej tylko to, że postawione jedna na drugiej wcale się nie zsuną, ani nie spadną, ponieważ lekko zachodzą na siebie.

3) dekoracyjność

No właśnie na koniec trzeba wspomnieć o zupełnie niebagatelnej dekoracyjności tyk skrzyń do piwa. Otóż przede wszystkim mamy możliwość wyboru różnego rodzaju kształtu, wzorowanego na np. różnych epokach. I tak będą skrzynki nawiązujące kształtem do lat 80. czy do 90.

Ponadto istnieje możliwość nadruku na skrzynkę nie tylko loga swojej firmy ale w zasadzie całego designu. Co szczególnie istotne to fakt, że taki nadruk wykonany jest specjalną techniką – może być myty, szorowany, a i tak nie zejdzie. Stanowi natomiast bardzo ciekawą ozdobę i reklamę.

4) indywidualna krata piwa cena

No właśnie a jak się przedstawia skrzynka piwa cena? Otóż za każdym zamówieniem krata piwa cena ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju skrzyni, designu itp.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here