Wybór czapki z daszkiem z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Wymaga on od nas odpowiednich przemyśleń. Kwestia ta jest utrudniona ze względu na szereg dostępnych modeli, które na pierwszy różnią się jedynie ceną. Jak dobrać czapkę z daszkiem w zależności od kształtu naszej twarzy? Co warto wziąć pod uwagę wybierając czapkę z daszkiem? Z czym nosić czapkę z daszkiem? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Jak dobrać czapkę z daszkiem do kształtu twarzy?

Czapka Carhartt powinna być odpowiednio dopasowana do kształtu naszej twarzy. W praktyce jest to jeden z najważniejszych kryteriów, który powinien być każdorazowo brany pod uwagę. Przykładowo klasyczna czapka Carhartt bejsbolówka sprawdzi się w przypadku osób z okrągłą twarzą. Zdecydowanie najkorzystniej mają osoby z owalną twarzą. Dlaczego? Okazuje się, że właściwie każda czapka Carhartt będzie im pasować doskonale. Nieco gorzej wygląda to w przypadku twarzy nieco kwadratowej. Wówczas najlepsza będzie czapka Carhartt typu snapback lub fullcap. Na jakie czapki powinny zdecydować się osoby, które posiadają prostokątną twarz? Zdecydowanie najlepiej będą pasować czapki fullcap. Osoby z trójkątną twarzą powinny decydować się na nakrycie głowy z wąskim daszkiem.

Co warto wziąć pod uwagę wybierając czapkę z daszkiem?

Kiedy decydujemy się na zakup nowej czapki, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych kryteriów. Przykładowo jedną z ważniejszych kwestii jest wzięcie pod uwagi własnej twarzy, o czym pisaliśmy w poprzedniej części artykułu. Czapka Carhartt powinna posiadać wysokiej jakości materiały. Jednym z ciekawszych rozwiązań są czapki, które produkowane są z bawełny, lnu czy też poliestru. Jeśli chcemy nosić czapkę latem, wówczas należy zdecydować się na tą z naturalnych materiałów. Warto zwrócić uwagę również na daszek. Są one dość różne, niektóre mogą być sztywne lub elastyczne, a ostateczny wybór powinien zależeć przede wszystkim od naszych indywidualnych preferencji.

Czapka z daszkiem – z czym ją nosić?

Czapki z daszkiem charakteryzują się tym, iż posiadają dużą różnorodność modeli, kolorów czy też wzorów. Jest to ogromna zaleta, bowiem możliwe jest dopasowanie ich do wielu stylizacji, a w sposób szczególny tych sportowych czy też codziennych. Dlatego też jeśli jesteśmy miłośnikami klasycznych rozwiązań, wówczas czapkę możemy połączyć z jeansami i T-shirtem. Jeśli chcemy coś bardziej eleganckiego, warto zdecydować się na casualową marynarkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here