Jakie symbole wykorzystuje się w projektowaniu biżuterii?

0
2095

Biżuteria od niepamiętnych czasów inspiruje i oczarowuje, jednak jeszcze zupełnie niedawno kojarzyła się ona tylko z przedstawicielkami płci pięknej. Dzisiaj jednak również panowie okazują coraz większe zaciekawienie sygnetami, wisiorkami oraz łańcuszkami, ale są one nieco inne od tych proponowanych paniom.

Głównie są one dużo cięższe i mniej jest tam różnych zdobień, jednak co równie ważne – pierwszoplanowy akcent kładziony jest również na symbolikę. W ostatnich czasach dostrzega się ogromne zainteresowanie rodaków przykuwa biżuteria patriotyczna. Producentem wysokiej jakości biżuterii dla mężczyzn jest firma Enigma, z której ofertą zaznajomić się można zaglądając na stronę internetową firmy, znajdującą się pod adresem sklep.enigmaonline.pl. Spotkać tu można między innymi ozdobne sygnety z polskim godłem, piękne wisiorki i zawieszki opatrzone symbolami patriotycznymi (takimi jak Polska Walcząca, husaria, czy niezwykle istotna setna rocznica odzyskania przez Rzeczpospolitą niepodległości).

Bez mała wszystkie one kupić można w dwóch wariantach. Chętni, którym zależy na zaprezentowaniu swoich przekonań i wartości w wyrafinowany sposób przy jednoczesnym uniknięciu wysokich kosztów mogą zdecydować się na wysokiej jakości wyroby zrobione ze srebra wysokiej próby (Ag 925). Klienci dysponujący znaczącym budżetem mogą jednakże zdecydować się na wybór wyrobów z najwyższej półki, a więc pięknie upiększonych patriotycznych sygnetów, przywieszek i spinek do mankietów zrobionych z czternastokaratowego złota (Au 585).

W tym przypadku liczyć się trzeba z kosztami rzędu półtora tysiąca złotych i więcej, jednakże zapewniamy, że będą Państwo z z podjęcia takiej decyzji z pewnością usatysfakcjonowani – dowodem tego jest zdecydowanie wiele pozytywnych komentarzy wyartykułowanych w sklepie przez kupujących amatorów symbolicznej biżuterii patriotycznej. Do kogo kierowana jest oferta sklepu Enigma? W pierwszej kolejności do osób, które są silnie związane z ojczyzną i zamierzają dać temu wyraz poprzez przyozdobienie ciała urokliwie zrobioną biżuterią. Jest to także z całą pewnością sposobność dla kolekcjonerów misternych błyskotek, a również – skarbnica znakomitych pomysłów na podarunek. Słusznym jest bowiem powiedzieć, że producent nie poprzestaje się tylko do godła Polski, albowiem na sygnetach i wisiorkach spotkać możemy także symbole wojsk lądowych,marynarki wojennej,sił powietrznych, czy Huzarów Śmierci.

Jesteśmy wręcz przekonani, że nawet po długotrwałych poszukiwaniach nie znajdą Państwo podobnego sklepu gdzie stosunek jakości do ceny stoi na tak wysokim poziomie. Należy pamiętać również, że do asortymentu stale wprowadzane są wciąż nowe wyroby sztuki jubilerskiej charakteryzujące się głębszym przesłaniem. Powodzenie tego typu wyrobów nieprzerwanie rośnie, a biorąc pod uwagę niezwykłą troskliwość o każdy ich szczegół…w pełni rozumiemy czemuż tak właśnie się dzieje.

[Głosów:5    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here