Aktualnie wielu narzeczonych decyduje się na urządzenie swojego przyjęcia weselnego w restauracji. Jak wybrać wtedy najlepszy lokal, aby impreza była udana?

Aby urządzić wyjątkowe przyjęcie weselne, wcale nie trzeba decydować się na rezerwację sali w domu przyjęć lub w hotelu. Obecnie popularne są także restauracje, które oferują wynajem całych sal albo stolików, wtedy, gdy w przyjęciu ma wziąć udział mniej osób.

Nie wszyscy narzeczeni marzą o tym, aby urządzić wesele na ponad setkę gości. Jeśli huczna impreza nie jest najlepszym rozwiązaniem, można pomyśleć o urządzeniu małego spotkania dla najbliższych. Wtedy restauracja będzie idealnym miejscem na takie przyjęcie Lublin ma wiele punktów, gdzie można je urządzić!

Dobra restauracja na wesele – czyli jaka?

Znalezienie odpowiedniej restauracji na wesele wcale nie musi być bardzo trudne – warto jednak zabrać się za poszukiwania tak szybko, jak to możliwe, ponieważ im prędzej zaczniemy, tym większy mamy wybór.

Jeśli planujemy przyjęcie na 10-20 osób, czyli w mniejszym gronie, możemy zorganizować je generalnie niemalże w każdej restauracji. Warto zwrócić jednak uwagę na kilka ważnych kwestii, aby kameralne wesele pozostawiło po sobie same miłe wspomnienia.

 Przestrzeń na przyjęcie

Najlepiej, aby restauracja posiadała osobną salę, w której można świętować – wtedy goście mogą spędzić czas w bardziej prywatnej atmosferze. Gdy restauracja jest mniejsza, można również pomyśleć o wynajmie całego lokalu na wesele.

 Ustawienie stołów

Najlepiej, aby restauracja pozwalała na ustawienie stołów przy sobie, na przykład w prostokątnym kształcie. Wtedy goście mogą świętować razem.

 Aranżacja restauracji

Powinna współgrać z pomysłem na wesele. Właściciele restauracji mogą często zaoferować również usługę dekoracji, aby przyjęcie odbyło się w wyjątkowej scenerii.

 Menu

Aby zaserwować gościom pyszne dania, warto wybrać się wcześniej do restauracji i wypróbować jej menu.

 Atrakcje na wesele

Małe, kameralne wesela zwykle nie obejmują tańców i zabaw dla gości. Warto jednak sprawdzić, czy istnieje możliwość puszczenia muzyki, która będzie grała w tle podczas spotkania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here