Lumpeksy stają się z ubiegiem czasu coraz bardziej  popularne i coraz więcej osób decyduje się na zakupy właśnie z second-handów. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta, ponieważ możesz w nich dostać praktycznie wszystko i dodatkowo trafić na wiele perełek. Do tego trzeba mieć jednak specjalne umiejętności. Istnieje kilka sprawdzonych metod, które warto znać zanim pójdzie się na łowy. Oto 5 zasad, dzięki którym odnajdziesz się w tym zakupowym szaleństwie.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/lumpeksy/

Po pierwsze: Kiedy iść na łowy? 

Oczywiście najlepiej byłoby wybierać się do lumpeksów w dniu dostawy, gdy jest największy wybór, zasadą jest jednak udanie się tam w odpowiednich godzinach, aby nie zastać tłumu zebranego na nową dostawę. Najlepiej wybrać się tam rano. Dzięki temu będziesz miała możliwość jako pierwsza kupić coś nieziemskiego chwilę po tym, gdy nowy towar pojawił się na wystawie.

Do drugie: Jak coś znaleźć? 

Tutaj potrzeba cierpliwości. Jeśli chcesz znaleźć perełkę, musisz przeglądać każdą rzecz. Przesuwać wieszak po wieszaku. Pamiętaj, żeby na ten dzień zarezerwować sobie trochę czasu. Łowy potrafią potrwać czasami, bardzo dużo czasu, natomiast na pewno nie zmarnowanego. 

Po trzecie: Przygotuj się na łowy 

Najlepiej ubrać się wygodnie. Każdy łowca, aby upolował jakąś perełkę musi być na to odpowiednio przygotowany. Idealnym rozwiązaniem będą leginsy, podkoszulka i bluza. Jest to czasami bardzo ważne, ponieważ nie w każdym lumpeksie są przebieralnie. I w ten sposób będziesz mogła coś przymierzyć nie odsłaniając za dużo.

Po czwarte: Nie nakręcaj się na jedną rzecz. 

Ubrania z lumpeksu w większości się nie powtarzają. Nie licz na to, że kupisz identyczną rzecz jaką kupiła tam Twoja koleżanka. Nawet nie wiesz ile niespodzianek może czeka na półkach. 

Po piąte: Powrót do przeszłości. 

Większość ubrań z lumpeksu jest z dawnych lat. Nie powinno nas to zniechęcać. Wręcz przeciwnie! Lada moment wróci moda na bufiaste rękawy czy dzwony. Jeśli któraś z rzeczy z dawnych lat wpadnie Ci w oko, nie wahaj się! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here