Korzystanie z bankowości internetowej daje wiele możliwości i jest dużym udogodnieniem. Połączone z telefonem i przekształcone w bankowość mobilną pozwala płacić za zakupy, a nawet wybierać gotówkę z bankomatu bez posiadania przy sobie karty kredytowej. Aplikacje umożliwiające takie wykorzystanie telefonu wciąż się rozwijają i podnoszą standardy, by uczynić dokonywanie transakcji jeszcze łatwiejszym.

Czym są dokładnie płatności mobilne?

To inaczej transakcje bezgotówkowe, do których wykonania używa się urządzenia mobilnego, a więc telefonu lub tabletu. Jedynym warunkiem dokonania takiej płatności jest dostęp do internetu, Bez niego nie będzie można skorzystać z aplikacji. Wyróżnia się kilka płatności mobilnych, a jedną z najpopularniejszych jest BLIK – rozwiązanie to pozwala płacić telefonem za zakupy zrobione w punkcie stacjonarnym i sklepie online, dodatkowo umożliwia wypłatę gotówki z bankomatu oraz zrealizowanie przelewu na numer telefonu innego odbiorcy. Metoda płatności polega na generowaniu jednorazowych kodów w telefonie, dzięki którym można dokonać bezpiecznej transakcji.

Czy da się to uprościć?

Płatności mobilne na Przelewy24.pl to sposób, by dokonywać transakcji jeszcze łatwiej i jeszcze szybciej. Specjalna biblioteka mobilna to nie tylko prosty w obsłudze interfejs. W śród wielu funkcji znajduje się również zapamiętanie odbiorcy – po wykonaniu transakcji aplikacja rejestruje dane płacącego, dzięki czemu nie musi wprowadzać ich za każdym razem. Rozwiązanie to daje możliwość dokonywania transakcji one-click.

Dla kogo płatności mobilne są korzystne?

Wśród zalet takiego rozwiązania znajdują się:

  1. szybkość – udogodnienia w postaci one-click zdecydowanie czynią transakcję krótszą
  2. łatwa obsługa – interfejs nie jest skomplikowany i ułatwia korzystanie z wszystkich metod płatności
  3. elastyczność – rozwiązanie przeznaczone jest dla każdego, kto chce przyspieszyć proces płacenia za towary lub usługi stacjonarnie lub przez internet.
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here