Wiele osób, które kochają podróżować mają wysublimowane gusta, dlatego prezenty dla nich powinny być oryginalne i nieszablonowe. Powiązanie przedmiotu z ich pasją będzie niezwykle trafioną opcją, która wywoła uśmiech i radość. Istnieje kilka gadżetów, które nie tylko są dekoracyjne, a ich design nawiązuje do podróży, ale również w różnym stopniu cechują się praktycznością.

Zaznacz, gdzie byłeś!

Kilka czy kilkanaście odwiedzonych miejsc na świecie to już imponująca suma, którą w ciekawy sposób można się podzielić. Są nim mapy zdrapki z 4gift.pl. Przedstawiają albo cały świat albo tylko Europę. Cały sens tkwi w tym, że podróżnik może zdrapywać ozdobną folię w miejscach, które już odwiedził. Po zdrapaniu ukazuje się równie dekoracyjna powierzchnia, ale w innym kolorze. Produkt jest bardzo estetyczny, dlatego może być powieszony w centralnym miejscu salonu. Opakowanie w postaci tuby sprawia, że nie trzeba prezentu dodatkowo pakować. Taka mapa zdrapka to niezwykła frajda dla osoby kochającej podróżowanie. Możliwość odkrycia kolejnych miejsc jest niezwykle ekscytująca i motywuje do kolejnych wyjazdów.

Kubki typu travel mug

Każdy wie, że spożywanie płynów w podróży bywa niezwykle uciążliwe. O ile picie napojów z butelki nie jest takie złe, to już kawa czy herbata mogą tworzyć ryzyko rozlania i poparzenia się. Doskonałym rozwiązaniem jest kubek ze specjalnym wieczkiem. To typowy must have każdego podróżnika, a jeśli dodatkowo nawiązuje do jego pasji, a więc przedstawia motyw mapy świata, to nie ma argumentu, który przeczyłby konieczności posiadania takiego. Prezent w postaci kubka travel mug zadowoli każdego podróżnika.

Poduszka podróżna

Wiele godzin spędzonych w pociągu lun samolocie prędzej czy później zacznie być niewygodne. Sposobem na to jest poduszka podróżna, która owinięta wokół szyi doskonale podtrzymuje głowę, dzięki czemu zapewnia ergonomiczną pozycję. Będzie to doskonały prezent szczególnie wtedy, kiedy oprócz praktyczności, poduszka będzie miała ciekawy wzór.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here