Moment, w którym wchodzi się w dorosłość to doskonała okazja na huczne świętowanie. Chyba każdemu 18 urodziny kojarzą się z balonami, zabawą i u śmiechem. Nie tylko impreza urodzinowa ma taki charakter, ale najczęściej również prezenty. Tutaj nie ma miejsca na powagę!

To nie takie trudne

Wybór prezentu, który z jednej strony będzie adekwatny do upodobań solenizanta, a z drugiej strony wywoła rozbawienie wcale nie jest trudny. Obecnie mamy szeroki wybór prezentów i gadżetów, które doskonale spełniają swoją rolę. Choć w ofertach sklepów znajduje się dużo u uniwersalnych przedmiotów, to ciekawą opcją jest wybranie prezentu zgodnego co do płci. Dedykowane dziewczynom zazwyczaj posiadają motywy jednorożców i kotów, które znajdują się na kubkach, jako foremki do ciast, do jajek lub lodu, na ręcznikach czy jako zaparzacze do kawy. Dla chłopaków przygotowane są przede wszystkim gadżety z gier i filmów, takich jak Star Wars czy Gra o Tron.

Najlepsze prezenty na 18-stkę

Poszukanie prezentu obecnie nie wymaga chodzenia od sklepu do sklepu po całym mieście, ponieważ wiele ciekawych produktów zakupić można przez internet. Szczególnie dużym uznaniem cieszą się śmieszne prezenty z 4gift.pl. Wiele z nich jest doskonałych na tę okazję.

Przykładem może być uciekający budzik. Idealny i zabawny prezent dla śpiochów – po włączeniu drzemki ucieka na specjalnych kółkach, które dostosowane są do różnych nawierzchni i chowa się gdzieś w pokoju. Potrafi wyciągnąć z łóżka każdego śpiocha!

A może papier toaletowy z sudoku? Nonsens? Ależ nie! Wykonany z miękkiej celulozy umili czas każdemu, kto w łazience do tej pory czytał czasopisma lub scrollował Facebooka.

Śmiesznym prezentem będzie również drapaczka dżentelmena. Każdy wie, do czego służy. Choć   wykorzystywana będzie tylko w domu, to i tak przyniesie ulgę. Specjalny kształt małej, metalowej rączki jest specjalnie przystosowany do łagodzenia przyczyn jej użytkowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here