Zaręczyny to długo oczekiwany moment – chwila, w której zakochani przyrzekają sobie miłość i decydują się na ślub. Nieodłącznym elementem tego dnia jest pierścionek zaręczynowy, który mężczyzna wręcza kobiecie. To symbol miłości i przywiązania. Warto zadbać o to, by zachwycał swoją subtelnością i pięknem. Jak wybrać odpowiedni pierścionek na zaręczyny?

Jaki pierścionek przypadnie do gustu wybrance?

Przygotowując się do zaręczyn mężczyzna zwykle skupia się na dwóch kwestiach: wybór wyjątkowego miejsca, w którym się oświadczy, oraz wybór pierścionka, który podaruje swojej ukochanej.
To wbrew pozorom nie taka łatwa decyzja. Wystarczy zerknąć na wystawę sklepu jubilerskiego, by przekonać się, jak bogata jest oferta biżuterii damskiej. Który pierścionek wybrać? W tej kwestii trzeba spróbować wpasować się w gust wybranki. Najlepiej przyjrzeć się, jaki jest jej styl, jaką biżuterię zwykle wybiera. Dobrym pomysłem jest podpytanie przyjaciółek czy mamy. Jedne panie lubią klasykę, inne prostą, minimalistyczną biżuterię, inne zachwyci bogato zdobiony, przykuwający uwagę z daleka pierścionek zaręczynowy.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota – piękno na lata

Styl to jedno, ale bardzo ważna w przypadku pierścionka na zaręczyny jest także jakość. To ozdoba, którą kobieta będzie nosiła przez wiele lat – dobrze, aby przez ten czas zachowała nieskazitelny wygląd. Dlatego mężczyzna powinien postawić na szlachetny, odporny na zniszczenia mechaniczne materiał, najlepiej złoto.
Ciekawą propozycją, zwłaszcza dla kobiet, które nie przepadają za ciepłymi tonami, a wolą chłodne srebro, będzie białe złoto, które wyglądem do złudzenia przypomina platynę. Jest niezwykle eleganckie, uchodzi wręcz za luksusowe. Nie rysuje się, nie ściera, nie odbarwia. Pierścionek zaręczynowy z białego złota to inwestycja w doskonałą jakość.

Gdzie kupić dobrej jakości biżuterię damską?

Pierścionek zaręczynowy z białego złota to coś, co mężczyzna znajdzie w każdym renomowanym sklepie jubilerskim. Zarówno w tym działającym stacjonarnie, jak i w tym oferującym sprzedaż online.
Przed zakupem warto upewnić się, że pierścionek w rzeczywistości jest w stu procentach wykonany z białego złota, a nie pozłacany. Najlepiej, aby wszelkie zdobienia również były materiałami szlachetnymi – doskonałą ozdobą będą np. eleganckie cyrkonie czy dodatek ozdobnego kamienia.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota dostępne są w ofercie Salonu jubilerskiego LARU

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here